Stv Dizileri ve Programları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cengiz Toraman (Salih Demir)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Selahattinn
Admin
Admin
Selahattinn
SİTEMİZDE HOŞ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...
http://stvdizileri.niceboard.biz
MesajKonu: Cengiz Toraman (Salih Demir) Cengiz Toraman (Salih Demir) EmptyPaz Şub. 08, 2009 5:00 am

Cengiz Toraman (Salih Demir) 80973875up7

Cengiz Toraman

1972 yılında Eskişehir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir'de tamamladı. 1989 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü'ne girmiştir. Aynı yıl, Eskişehir Halkevi'nde amatör tiyatro çalışmalarına başlayan oyuncu, 1992 yılında Maden Mühendisliği'ni son sınıftan bırakarak, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Oyunculuğu Ana Sanat Dalı’nda eğitim görmeye başlamıştır. 2002–2005 yılları arasında konservatuarda oyunculuk ve sahne çalışması derslerini vermiş ve 2005 yılında konservatuardaki görevinden ayrılarak televizyonda oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Oyuncumuz hakkında görüşlerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz...

YILMAZAYDIN
Yeni üye
Yeni üye
MesajKonu: Geri: Cengiz Toraman (Salih Demir) Cengiz Toraman (Salih Demir) EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 5:53 am

SLAMLAR SALİH KARDEŞ BEN BURSA MUDANYA ALTINTAŞ KÖYÜNDEN YILMAZ AYDIN ÖNCELİKLİ OLARAK ALLAHIN SLAMI ÜZERİNİZE OLSUN BU SİTEYE EMEĞİ GECENLERDENDE ALLAH RAZI OLSUN SİZE ULAŞMAMIZI SAĞLADI
BENİM SİZDEN RİCAM HOCAM VARYA ONUNLA SENİ ALLAHINDA İZNİYLE MİSAFİR ETMEK İSTİYORUM BİZİM BURASI GÜZEL VE MÜTEVAZİ BİR KÖY ONURLANDIRIRSANIZ ŞEREF DUYARIM SAYGILARIMLA TEL 05313905161_ 05324019695 SİZİ MUTLAKA MİSAFİR ETMEK VE TANIŞMAK İSTERİM
SİZİN DİZİNİZİN APAYRI BİR İNSANLIK YAKLAŞIMI VAR AMA OYUN KAREKTERLERİDE UYUMLU ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN UNUTMADAN KARDEŞ DEDİM KUSURA KALMA BENDE 71 LİYİM ALLAHA EMANET OLUN
YILMAZAYDIN
Yeni üye
Yeni üye
MesajKonu: Geri: Cengiz Toraman (Salih Demir) Cengiz Toraman (Salih Demir) EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 5:55 am

SALİH KARDEŞ MSN ADRESİM
yilmazaydin_22@hotmail.com

Cengiz Toraman (Salih Demir)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası